Акція щодо збереження чистоти природно-заповідних зон

2 травня – у Чистий четвер – студенти та викладачі кафедри екології та природоохоронних технологій Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова разом зі співробітниками Національного природного парку “Білобережжя Святослава” влаштувати акцію щодо збереження чистоти природно-заповідних зон.

Під час цієї акції усі учасники збирали сміття на узбережжі грязево-сольового озера Солонець-Тузли, розташованого біля села Рибаківка Миколаївській області, також робили дослідження флористичного та фауністичного біорізноманіття.

У рамках проєкту Erasmus+ “Transformational Learning Network for Resilience” (TransLearnN)” був підписаний Меморандум про співпрацю та партнерство між НПП “Білобережжя Святослава” та НУК імені адмірала Макарова та обговорені перспективи та напрямки подальшого співробітницта.

Разом із представниками Коблевської об’єднаної територіальної громади обговорювалися проблеми громади та можливі шляхи до сталого розвитку та післявоєнного відновлення території.