28.02.24 відбулась друга робоча онлайн-зустріч робочої групи WG3 робочпроекту. Метою зустрічі була підготовка до спільної командної онлайн роботи з використанням онлайн ресурсів.
До зустрічі приєдналися викладачі та студенти університетів-партнерів – Національного транспортного університету, Національного лісотехнічного університету України, ДУ “Житомирська політехніка“, Одеського державного екологічного університету, Національного університету кораблебудування імені адм.Макарова, Харківського національного автомобіледорожнього університету, та Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.
Спільно зі студентами та викладачами університетів працювали фахівці з Національного природного парку “Голосіївський”, Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідник, Національного природного парку “Деснянсько – Старогутський”, Карпатського біосферного заповідника, Національного природного парку “Синьогора”, Національного природного парку “Бузький Гард”, Природного заповідника ” Деснянський”.
Загалом були присутні 49 учасників. Частина студентів НТУ працювала в аудиторії.
Учасники позначають свою локацію на карті України
Під час зустрічі було проведено практичне заняття з метою ознайомлення особливостями роботи з цифровою платформою Міро. Ця дошка надає можливість для колективної роботи для створення інновацій та спільного вирішення завдань у віртуальному просторі. Учасники познайомилися з можливостями використання програмного інструменту. Вони експериментували з ним, вивчали можливості застосовувати ресурс в своїй роботі та навчанні. Команди досліджували різні функції та інструменти цієї платформи. Особливо цікавими були робота з картками, текстом, малювання, вставка зображень та багато іншого. Успішне виконання завдань дозволило учасникам отримати більше впевненості у використанні цього інструменту для подальшої роботи.
Таке партнерство має потенціал стати джерелом нових ідей та рішень, спрямованих на підтримку екологічної стійкості та збереження природних ресурсів.
Проведена зустріч виявила бажання учасників працювати з онлайн ресурсами та використовувати їх для дистанційної роботи.
Співпраця різних партнерів дозволяє формувати комунікаційну мережу трансформаційного навчання для розробки та впровадження спільних інноваційних проектів для забезпечення стійкості як природоохоронних територій так і українських університетів. Спільні зусилля університетів та організацій з охорони природи створюють платформу для обміну знаннями, досліджень та інновацій у сфері екології та сталого розвитку.
Онлайн знайомство учасників
Фрагменти спільної роботи
Студенти НТУ працюють оффлайн