27.03.24 відбулась третя робоча онлайн-зустріч робочої групи WG3. Метою зустрічі було ознайомлення учасників з результатами анкетування, що проводилось в період з 11.03.24 по 20.03.24 та проаналізовано результати роботи учасників з дошкою Міро.
До зустрічі приєдналися викладачі та студенти університетів-партнерів – Національного транспортного університету, Національного лісотехнічного університету України, ДУ “Житомирська політехніка“, Одеського державного екологічного університету, Національного університету кораблебудування імені адм. Макарова, Харківського національного автомобіле-дорожнього університету та Приазовського державного технічного університету.
Також доєднались фахівці з Національного природного парку “Голосіївський”, Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповіднику, Національного природного парку “Деснянсько – Старогутський”, Карпатського біосферного заповідника, Національного природного парку “Синьогора”, Національного природного парку “Бузький Гард”, Природних заповідників ” Древлянський” та «Розточчя».
Загалом були присутні 24 учасники.
Під час зустрічі учасникам було представлено результати анкетування, що проводилось в період з 11.03.24 по 20.03.24.
Метою анкетування було визначення компетенцій, потреб та цілей для спільної роботи природоохоронних установ та вищих навчальних закладів. Питання анкети були поділені по блоках. Перший блок питань стосувався контактних даних респондентів. Другий – визначення компетенції учасників: специфіка діяльності, досвід реалізації проектів, досвід співпраці. Третій блок включав питання щодо визначення потреб і цілей для спільної роботи. Четвертий, п’ятий та шостий блоки мали на меті визначити як університети можуть підтримати природоохоронні території в цілому, як можна покращити співпрацю між університетами та природоохоронними установами та які ідеї для спільних проектів між університетами та природоохоронними структурами мають респонденти.
Представники різних установ могли ознайомитись з цілями, потребами, досвідом та ідеями проектів кожного з них.
Таким чином, можна було прослідкувати за формуванням спільних інтересів природоохоронних установ та вищих навчальних закладів в екоосвітньому на науковому напрямках діяльності. Презентація була надана всім учасникам для подальшого опрацювання.
Було підведено проміжні підсумки роботи з цифровою платформою Міро та повідомлено про наступне завдання, що планується виконати з учасниками робочої групи на наступній зустрічі. Також присутні могли проконсультуватись щодо поточної роботи з даною платформою.